Інтегрований урок у 2 класі (англійська мова, малювання, народознавство) за підручником М. Ростоцької, О. Карп'юк
Тема: родина, свята.
Мета: повторити лексику по темі «Новий Рік та Різдво», «Родина», формувати лексичні, граматичні та орфографічні навички, навички аудіювання; розвивати вміння читати з розумінням тексту, увагу, уміння акуратно розфарбовувати малюнок, дрібну моторику; виховувати повагу до родини, традицій, рідного краю.
Обладнання: роздатковий матеріал (розмальовки по темі), кольорові олівці, фломастери. 
ХІД УРОКУ
І. Привітання, повідомлення теми та мети уроку.
T. Good morning, children! It is the 14th of January today, the Old New Year. So today we are going to speak about our families and how we celebrate this holiday in Ukraine. What Ukrainian traditions do you know? (Діти розповідають про посівання та щедрування).
II. Активізація лексики по темах «Родина», «Свята»
1.     Повторення слів на рівні фрази.
 T. Do you celebrate this holiday in your families? (Yes, we do)
Do you get presents? (Yes, we do)
Who gives you presents on holidays? (My Mother/ Father/ Granny/ Grandpa/ sister/ brother gives me presents)
Whom do you give presents to? (I give presents to my Mother/ Father/ Granny/ Grandpa/ sister/ brother)
And what other winter holidays with presents do you know? (St. Nicholas Day, New Year’s Day, Christmas)
2.     Складання слів за кольоровим кодом. Робота з карткою №1.
Now let us see, what words connected with these holidays you know. Take your pencils and colour the letters t, y, o, s blue. What word can we make? (toys) Write it down into your exercise-books. Make a sentence with this word. (I have got many toys. I can see many toys in the New Year tree). Write down the sentence(Один учень записує речення на дошці, решта – у зошитах).
Now take a green pencil and colour the letters p, e, t,  r, e, n, s (present)…
За такою самою схемою (фарбування – складання слова – складання речення) опрацьовуються наступні слова (lightsstar).

III. Аудіювання. Фарбування під диктовку.
Now take card #2. What can you see in the pictures?
(I can see a family. They are Mother, Father, a son and a daughter. I can see a New year tree. I can see many presents. I can see a dress / a phone / a teddy bear / a ball).
Good! Now let us color the toys in the New Year tree. Colour the star yellow. Colour 3 round balls red. Colour 2 oval balls blue… Colour one box red…
Вчитель називає, яким кольором потрібно розфарбувати кульки, гірлянду і зірку на ялинці і коробки з подарунками під нею. Учні фарбують під диктовку.   

IV. Робота з текстом.
Now look at the familyThey all have got presents. Let us read the text to see what present they’ve got.
(Учні читають і перекладають текст ланцюжком).
Join each member of the family with his or her present. Colour the presents according to the text.

V. Now, let us see what we’ve done.
Учні розглядають малюнки, визначають, що ще потрібно дофарбувати. Вчитель дає словесну оцінку роботі учнів.

VІ. Домашнє завдання.
1.     Дофарбувати малюнки. 2. Написати 3 речення про свої подарунки і свою ялинку.

Додаток

Картка 1
t y t s a s p r e s t e t l I n o g r h s s 



Картка 2

       





This is Kate’s family. They are Mum, Dad, Kate and her brother Nick. It is New Year. They have got presents. Kate has got a brown teddy bear. Nick has got a red and green ball. Mum has got a blue dress. Dad has got a black cell phone.











Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Конспект уроку з англійської мови 3 клас